Vadovas

Aš esu Monika Diburienė, kineziterapeutė, pirmoji sertifikuota Revitonica metodo specialistė, Revitonica mokymų vadovė Lietuvoje.

Į mano gyvenimą ši savęs gražinimo sistema atkeliavo netikėtai, greitai ir akimirksniu mane užbūrė. Pirmiausiai, Revitonica pažinau kaip Veido mankštą, pratimų kompleksą, kurį išsamiai studijavau.Tik bėgant laikui, su kiekviena diena, klientu, pasiektais rezultatais, visais potyriais užsiėmimų metu ir po jų, supratau, jog metodas kuriuo gyvenu, tai visapusiška savęs tobulinimo sistema, apimanti išorinį ir vidinį savęs balansavimą.

Atrodytų, kaipgi pratimai veido bei kaklo raumenims, paveikia vidinę žmogaus būseną?
Nuolatos „siųsdami“ atsipalaidavimo impulsą savo raumenims, mes juos pripratiname užfiksuoti šį pojūtį. Norisi save kontroliuoti, vengti neigiamų mimikų, nepriimti įtampos.
Dažnai, moterys ir vyrai, kreipiasi prašydami pagalbos ir norėdami pašalinti vieną ar kitą raukšlę veide, o galiausiai atranda, jog tai neatsiejama nuo pratimų stuburui. Ką jau kalbėti, jog susipažinus su Revitonica dingsta galvos skausmai, svaigimas, susireguliuoja arterinis kraujo spaudimas, keičiasi figūros tipas.

Noriu, jog žinios, kurias turiu, pasiektų kuo daugiau žmonių, kuriems to reikia.
Rašau straipsnius, vedu seminarus ir taip puoselėju savo žurnalistinę pusę, nes tai yra mano pirmoji specialybė. Manau, jog turiu suteikti  informaciją, paaiškinti, o kiekvienas žmogus gali rinktis, artima tai jo širdžiai ar ne.
Keliauti Revitonica keliu ne kiekvienam yra lengva. Reikia kantrybės, įsiklausymo i save, tačiau, kai atidžiai klausomės, tikrai išgirstame organizmo siunčiamą atsaką.
Stengiuosi, jog meile tam, ką darau, atsispindėtų Jūsų veiduose.