Paslaugos

MOKYMAI

Pagrindinis kursas

Pagrindinis (bazinis) kursas – tai pats svarbiausias kursas, kuriame  išmokstama pratimų atlikimo abėcėlės. Įvaldžius  pagrindinio kurso pratimus, galėsite pasinaudoti visomis Revitonica metodo galimybėmis, padedančiomis atjauninti veidą.  

Pagrindinis dėmesys šiame kurse skiriamas  kaklo raumenų  atpalaidavimui, jo  statikos atkūrimui, kadangi veido grožis prasideda nuo sveiko kaklo.

Pagrindinio kurso programa:

Supažindinama su Revitonica metodika, paaiškinama kaip ji veikia, atliekami veido ir kaklo būklės testai, parodomi visi veido ir kaklo raumenys, su kuriais bus dirbama

Pratimai kaklui ir stuburui; veido raumenų „korseto“ atstatymas;  veido ovalo pagerinimas;  dvigubo pagurklio ir kitų veido apdribimų panaikinimas.

Darbas su kramtomuoju raumeniu, „jaunystės kampo“ formavimas;   veido proporcijų atstatymas; smakro patempimas, veido ovalo atkūrimas.

Darbas su nosies-lūpos raukšlėmis, klostėmis;  gražios skruostų linijos formavimas.

Raukšlių likvidacija. Išlyginamos kaktos raukšlės, raukšlės tarp antakių, aplink burną, dekoltė zonoje.

Išmokoma pašalinti toksinus (šlakus)  veido bei kaklo srityse.

Atpalaiduojamas žiedinis akies raumuo, „atveriamos“ akys, sumažėja arba išnyksta „žąsies“ kojelės bei maišeliai po akimis.

Pagrindinį kursą sudaro 9 užsiėmimai po 1 val.

Kaina 160 Eur

Registruotis el.paštu info@revitonica.lt

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Yra vedama fotodokumentacija (nuotraukos prieš ir po), nuolatinis pagrindinio kurso kartojimas bei papildomų pratinimų įsisavinimas.

Baigus pagrindinį kursą yra organizuojami tolimesni mokymai – kursai pažengusiems: vakuuminio masažo, veido modeliavimo, limfodrenažo, teipavimo kursai.

Vakuuminio masažo kursas

Vakuuminio masažo kursas – tai vienas iš aukštesnės pakopos Revitonica kursų. Jį rekomenduotina mokytis, įsisavinus pagrindinį kursą arba derinant su juo.

Vakuuminio masažo kurso tikslai:

 • Išmokti taisyklingai atlikti masažą vakuuminėmis taurelėmis.
 • Įsisavinti zonas ir plotus, kuriuose atliekamas vakuuminis masažas
 • Suprasti vakuuminio masažo veikimo principą
 • Atstatyti funkcionuojančių kapiliarų skaičių
 • Didinti odos turgorą
 • Skatinti šlakų išvedimą
 • Aktyvinti kraujotaką

Vakuuminio masažo kursą sudaro du užsiėmimai po 1 val.

Kaina 45 Eur

Registruotis el.paštu info@revitonica.lt

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie vakuuminę terapiją

Norint suprasti, koks svarbus yra vakuuminis taurių masažas, turime  prisiminti apie kolageną, kurį  kosmetologai bergždžiai įvairiausiais būdais bando grąžinti į Jūsų veidą. Kolagenas – pagrindinis odos dangų komponentas, jis yra dermoje ir turi skaidulinę struktūrą, panašią į veltinį. Kolageno skaidulos, išsidėsčiusios paraleliai viena kitos atžvilgiu, nėra supakuotos standžiai – tarp jų lieka siauriausių kanalų formos, užpildytos audinių skysčiu,  laisva terpė. Per tuos siauriausius kanalus ir vedamos į paviršių naudingosios medžiagos, transportuojamos kapiliarais. Kitais žodžiais tariant, sveika kolageno būklė yra normalios odos mitybos užstatas. Tačiau, kaip žinome, su amžiumi kolageno skaidulos praranda savo hidrofilines savybes, prasideda jų kalkėjimo  procesas. Dėl to kolagenas tampa “kietas”, nebegalintis atlikti savo odos drėkinimo funkcijos. Sukietėjęs jis perdengia siaurus kanalėlius ir kapiliarai jau negali jais perduoti maitinamųjų medžiagų į paviršių. Vakuuminis taurių masažas  yra vienintelė priemonė, galinti tą maitinimą “ištraukti” į viršų, palengva “išpurenus” kolageno skaidulas. Po vakuuminio taurių masažo ant odos atsirandančios raudonos dėmelės kaip tik ir rodo, kad Jums pavyko tai padaryti – pamaitinti savo odą po ilgai trukusio jos badavimo.

Po vakuuminio masažo, kad ir kaip atsargiai jį darytume, gali likti mėlynės. Reikia žinoti, kad mėlynės, susidariusios nuo vakuumo, tai ne visai tai, kas atsiranda ant odos po to, kai Jūs atsimušate kakta į staktą, nukrentate nuo laiptų arba atsitiktinai susiduriate su kieno nors kumščiu.

Jei Jums labai skauda net, kai vakuumas minimalus, reiškia, Jūsų kapiliarai yra jau visiškai apgailėtinoje būklėje, ir, vadinasi, pradėti dirbti su jais reikia nedelsiant. Apskritai, vakuuminis masažas yra nepakeičiamas, dėl to neverta taip paniškai bijoti galimų šlakelių atsiradimo, juk jei kapiliarai suplyšo ir atsirado hematomos, reiškia, kad kapiliarų sienelės seniai prarado elastingumą, paseno ir tapo trapios. Jų plyšimas privers organizmą sudaryti naujus kapiliarus, stimuliuoti jų augimą. Ir tada, atliekant sekantį masažą taure, neliks jokių hematomų ir “įsiurbimų”.

Limfodrenažo kursas

Limfodrenažo kursas – tai vienas iš svarbesnių Revitonica kursų. Jį rekomenduotina mokytis, įsisavinus pagrindinį kursą.

Šis kursas skirtas tam, kad veninis kraujas ir limfa neužsilaikytų veido audiniuose ir nesukeltų bendro veido paburkimo, pasireiškiančio nosies lūpos klostėmis, užkritusiais vokais, nelygumais veide (įvairios duobutės, „maišeliai“)

Limfodrenažo kursą sudaro du užsiėmimai po 1 val.

Kaina 45 Eur

Registruotis el.paštu info@revitonica.lt

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie limfodrenažą ir venostazę

Gerai veikianti limfinė sistema daro didelę įtaką mūsų organizmui ir savijautai. Limfinė sistema vaidina lemiamą vaidmenį detoksikuodama mūsų organizmą bei jį gindama, padeda apsivalyti nuo gleivių, nudrenuoja audinių skysčio perteklių į kraują, įsiurbia ir perneša į kraują reikalingas medžiagas

Kai sutrinka limfinės sistemos veikla, visos atliekos šalinamos per kitus organus, taip pat ir pro odą. Atsiranda ne tik paburkimai bet ir aknė bei kitos odos ligos, pablogėja odos būklė. Odos raudonis bei pigmentinės dėmės – taip pat gali būti įspėjamasis ženklas apie limfinės sistemos sutrikimus. Todėl labai svarbu, kad limfinė sistema veiktų be priekaištų.

Limfa į kraują gali patekti tik pratekėjusi pro limfmazgius. Limfmazgiai tarsi filtras ją perkošia ir sulaiko mikrobus, kenksmingas dulkes ir anglies daleles.

Susipažinkime su limfagyslių struktūros schema.

Limfagyslės tai limfinės sistemos indai, kuriais teka limfa. Kaip matome tas indas susideda iš tam tikrų talpyklų (cisternų). Palaipsniui išsiskirianti limfas skatina geresnį limfos srautą – nutekėjimą

1-įnešančios limfą limfagyslės;
2-išnešančios limfą limfagyslės
3-limfagyslių sienelė
4-vožtuvas
5-limfmazgis

Venostazė (veninio kraujo sąstovis) tai simptomas, parodantis sutrikdytą kraujo iš smegenų nutekėjimą arba jų pakitusį aprūpinimą krauju. Venostazė gali būti rimtų susirgimų arba minimalių disfunkcijų rodiklis, kuris yra matomas veide.

 

Veido modeliavimo kursas

Veido modeliavimo kursas – tai vienas iš aukštesnės pakopos Revitonica kursų. Jį rekomenduotina mokytis, įsisavinus pagrindinį kursą.

Veido modeliavimo kurso tikslai:

 • Suprasti kaulų – raumenų deformacijų priežastis
 • Įsisavinti kroniosakralinės terapijos veikimo principą
 • Įsisavinti zonas ir plotus, kuriuose atliekamas modeliavimas
 • Išmokti taisyklingai atlikti pratimus

Veido modeliavimo kursą sudaro 1 užsiėmimas – 1 val.

Kaina 30  Eur

Registruotis el.paštu info@revitonica.lt

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie veido modeliavimą

Norint atjauninti savo veidą labai svarbu atstatyti jo biomechaniką. Kaulų – raumenų deformacijos yra pagrindinė veido senėjimo priežastis.  Veidas keičiasi neatpažįstamai džiūnant ir traukiantis kaukolės kaulams, to pasekoje sumažėja visa kaukolės apimtis.

Visi 29 sveiko žmogaus kaukolės kaulai  nuolat  sinchroniškai juda. Pirminė neteisinga kaukolės kaulų padėtis su amžiumi iššaukia disbalanso augimą:

 • Jei nusileidžia kaktos kaulai – pradeda užkristi antakiai.
 • Jei priartėja vienas prie kito skruostikauliai – atsiranda nosies – lūpos klostės.
 • Pakyla smakro kaulas – atsiranda horizontali smakro raukšlė ir visas veidas susispaudžia į centrą.

Išnykus taisyklingoms veido proporcijoms atsiveria tiesus kelias ankstyvai veido deformacijai ir visų kitų senėjimo požymių atsiradimui.

Mes privalome judinti savo kaukolę jeigu norime išsaugoti savo sveikatą ir jaunystę.  Visų 29 kaukolės kaulų judėjimo ritmas turi sutapti su viso kūno judėjimo ritmu.  Kolageninės – elastinės kilmės kaukolės siūlės išlieka tamprios beveik visą gyvenimą. Jos gali 2–4 mm laisvai judėti, todėl leidžia mūsų kaukolei kas 6–10 sek. plėstis ir trauktis. Tai kraniosakralinis judėjimas (lot. „cranio“ – kaukolė, „sacral“ – kryžkaulis).  Šis ritmas taip vadinamas dėl to, kad jis prasideda kaukolėje, atsikartoja kryžkaulio srityje ir sudaro vieningą dinamišką sistemą. T.y. mūsų organizmas lyg ir kvėpuoja.  Kraniosakralinė terapija gimė iš osteopatijos mokslo, kuris pagrįstas ne tik raumenų, kaip įprastinės masažo technikos, bet ir kaulų studijavimu. Ši terapija atliekama dirbant su kaukolės bei stuburo kaulais. Kraniosakralinės terapijos rezultatas pasiekiamas per fascijas.

Teipavimo kursas

Veido bei kaklo teipavimas – tai reabilitacinė estetinė raumenų, jungiamojo audinio bei odos koregavimo procedūra.

Jos metu specialiais, kineziologiniais pleistrais yra modeliuojamas veido ovalas, skatinamas limfos nutekėjimas, naikinamos įvairios mimikos raukšlės bei koreguojamas taisyklingas kaklo fiziologinis linkis,  jo raumenų tonusas.

Išmokus teipavimo kursą, galima namuose atikti visas kineziologinių pleistrų klijavimo technikas.

Pagal konkrečias veido bei kaklo problemas yra parenkamos kiekvienam klientui reikalingos schemos.

teipavimo kursą sudaro 1 užsiėmimas – 1 val.

Kaina 25 Eur

Registruotis el.paštu info@revitonica.lt

Kontraindikacijos

TERAPINĖS PROCEDŪROS

Pasyvioji Revitonica

Pasyvioji Revitonica – tai rankomis atliekamų pratimų kompleksas, skirtas veido raumenų ir giliųjų veido struktūrų atstatymui ar koregavimui.

Pasyvioji Revitonica skirta tiems, kurių veido ir kaklo kaulų – raumenų deformacijos yra ryškios ir pasekmės yra didelės (gilios kaktos raukšlės, „maišeliai“ virš ir po akimis, giliai įdubusios akys, gilios nosies-lūpos raukšlės, pernelyg stambus ar riestas smakras, ryškus gogas – riebalų kuprelė kaklo užpakalinėje pusėje…)

Taip pat skirta skubantiems, nespėjantiems, neturintiems kantrybės….

Šios procedūros metu bus taikomos įvairios Revitonica technikos, atsižvelgiant į individualias problemas. Procedūrą Jums atliks specialistas naudodamas šias technikas:

1)Revitonica pagrindinio/bazinio kurso pratimai

2)Revitonica veido modeliavimo pratimai

3)Vakuuminis masažas

4)Limfodrenažas

Terapijos trukmė – 1 val.

Kaina 30 Eur

Registruotis el. paštu revitonica.mokykla@gmail.com

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims.

 

Vakuuminis masažas

Vakuuminis masažas

Vakuuminis masažas skirtas siekiant atstatyti veido, kaklo ir dekoltė zonos funkcionuojančių kapiliarų skaičių, suaktyvinti šių zonų kraujotaką, tam, kad aprūpinti audinius reikalingomis naudingomis medžiagomis, taip pat  siekiant paskatinti šlakų išvedimą, padidinti odos turgogą. Tai veiksminga terapija siekiant sustiprinti atliekamų bazinio kurso pratimų naudą ir poveikį.

Vakuuminio masažo trukmė – 1 val.

Kaina 25 Eur

Registruotis el. paštu revitonica.mokykla@gmail.com

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie vakuuminę terapiją

Norint suprasti, koks svarbus yra vakuuminis taurių masažas, turime  prisiminti apie kolageną, kurį  kosmetologai bergždžiai įvairiausiais būdais bando grąžinti į Jūsų veidą. Kolagenas – pagrindinis odos dangų komponentas, jis yra dermoje ir turi skaidulinę struktūrą, panašią į veltinį. Kolageno skaidulos, išsidėsčiusios paraleliai viena kitos atžvilgiu, nėra supakuotos standžiai – tarp jų lieka siauriausių kanalų formos, užpildytos audinių skysčiu,  laisva terpė. Per tuos siauriausius kanalus ir vedamos į paviršių naudingosios medžiagos, transportuojamos kapiliarais. Kitais žodžiais tariant, sveika kolageno būklė yra normalios odos mitybos užstatas. Tačiau, kaip žinome, su amžiumi kolageno skaidulos praranda savo hidrofilines savybes, prasideda jų kalkėjimo  procesas. Dėl to kolagenas tampa “kietas”, nebegalintis atlikti savo odos drėkinimo funkcijos. Sukietėjęs jis perdengia siaurus kanalėlius ir kapiliarai jau negali jais perduoti maitinamųjų medžiagų į paviršių. Vakuuminis taurių masažas  yra vienintelė priemonė, galinti tą maitinimą “ištraukti” į viršų, palengva “išpurenus” kolageno skaidulas. Po vakuuminio taurių masažo ant odos atsirandančios raudonos dėmelės kaip tik ir rodo, kad Jums pavyko tai padaryti – pamaitinti savo odą po ilgai trukusio jos badavimo.

Po vakuuminio masažo, kad ir kaip atsargiai jį darytume, gali likti mėlynės. Reikia žinoti, kad mėlynės, susidariusios nuo vakuumo, tai ne visai tai, kas atsiranda ant odos po to, kai Jūs atsimušate kakta į staktą, nukrentate nuo laiptų arba atsitiktinai susiduriate su kieno nors kumščiu.

Jei Jums labai skauda net, kai vakuumas minimalus, reiškia, Jūsų kapiliarai yra jau visiškai apgailėtinoje būklėje, ir, vadinasi, pradėti dirbti su jais reikia nedelsiant. Apskritai, vakuuminis masažas yra nepakeičiamas, dėl to neverta taip paniškai bijoti galimų šlakelių atsiradimo, juk jei kapiliarai suplyšo ir atsirado hematomos, reiškia, kad kapiliarų sienelės seniai prarado elastingumą, paseno ir tapo trapios. Jų plyšimas privers organizmą sudaryti naujus kapiliarus, stimuliuoti jų augimą. Ir tada, atliekant sekantį masažą taure, neliks jokių hematomų ir “įsiurbimų”.

Veido modeliavimas

Veido modeliavimas

Veido modeliavimas skirtas siekiant atstatyti taisyklingas veido proporcijas.  Tai labai veiksminga terapija siekiant gerų rezultatų atstatant taisyklingą žandikaulio kampą, šalinant nosies – lųpos klostes, „užkritusias“ akis ir kt.

Ši terapija atliekama dirbant su kaukolės bei stuburo kaulais. Kraniosakralinės terapijos rezultatas pasiekiamas per fascijas.

Terapijos trukmė – 1 val.

Kaina 25 Eur

Registruotis el. paštu revitonica.mokykla@gmail.com

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie veido modeliavimą

Norint atjauninti savo veidą labai svarbu atstatyti jo biomechaniką. Kaulų – raumenų deformacijos yra pagrindinė veido senėjimo priežastis.  Veidas keičiasi neatpažįstamai džiūnant ir traukiantis kaukolės kaulams, to pasekoje sumažėja visa kaukolės apimtis.

Visi 29 sveiko žmogaus kaukolės kaulai  nuolat  sinchroniškai juda. Pirminė neteisinga kaukolės kaulų padėtis su amžiumi iššaukia disbalanso augimą:

 • Jei nusileidžia kaktos kaulai – pradeda užkristi antakiai.
 • Jei priartėja vienas prie kito skruostikauliai – atsiranda nosies – lūpos klostės.
 • Pakyla smakro kaulas – atsiranda horizontali smakro raukšlė ir visas veidas susispaudžia į centrą.

Išnykus taisyklingoms veido proporcijoms atsiveria tiesus kelias ankstyvai veido deformacijai ir visų kitų senėjimo požymių atsiradimui.

Mes privalome judinti savo kaukolę jeigu norime išsaugoti savo sveikatą ir jaunystę.  Visų 29 kaukolės kaulų judėjimo ritmas turi sutapti su viso kūno judėjimo ritmu.  Kolageninės – elastinės kilmės kaukolės siūlės išlieka tamprios beveik visą gyvenimą. Jos gali 2–4 mm laisvai judėti, todėl leidžia mūsų kaukolei kas 6–10 sek. plėstis ir trauktis. Tai kraniosakralinis judėjimas (lot. „cranio“ – kaukolė, „sacral“ – kryžkaulis).  Šis ritmas taip vadinamas dėl to, kad jis prasideda kaukolėje, atsikartoja kryžkaulio srityje ir sudaro vieningą dinamišką sistemą. T.y. mūsų organizmas lyg ir kvėpuoja.  Kraniosakralinė terapija gimė iš osteopatijos mokslo, kuris pagrįstas ne tik raumenų, kaip įprastinės masažo technikos, bet ir kaulų studijavimu.

BMS terapija

BMS – biomechaninis stimuliavimas skirtas siekiant aktyvesnio odos ląstelių aprūpinimo krauju, šlakų pašalinimo, limfodrenažo atstatymo, kolageno sintezės stimuliavimo.

Terapijos trukmė – 1 val.

Kaina 30 Eur

Registruotis el. paštu revitonica.mokykla@gmail.com

Kontraindikacijos

Esant bet kokios etiologinės kilmės spuogams (bėrimui), erkutėms, uždegiminiams procesams, erozijoms, sudirgimams ir kt.

Kartu su bet kokiu pilingu (lazeriniu, cheminiu, su dermabrazijos procedūra);

Nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims

Apie biomechaninį stimuliavimą

Biomechaninio stimuliavimo efektingumas patvirtintas ilgamete praktika didžiajame sporte ir profesionaliame balete. Biomechaninis stimuliavimas pripažintas daugelyje šalių (Australijoje, JAV, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje).

Biomechaninis stimuliavimas daro įtaką: aktyvesniam odos ląstelių aprūpinimui krauju (t.y. jų skaidymosi greičio atstatymui), poodinės riebalų ląstelienos storio (kuris plonėja su amžiumi) augimui, odos maitinimo pagerinimui (kapiliarų elastingumo atstatymo dėka), šlakų pašalinimui (nešvarumų, dulkių ir dekoratyvinės kosmetikos, nusėdusios mūsų odos gelmėse), limfodrenažo atstatymui (kas pagerina odos spalvą, pašalina jos suglebimą ir patinimus), kolageno sintezės stimuliavimas

Taip pat pagerina smegenų kraujotaką, atitinkamai pagerina regėjimą, klausą, dantenų būklę esant paradontitui, chroninio sinusito ir haimorito židinių būklę, stimuliuoja plaukų augimą.

Tai nepamainoma terapija esant migreniniams galvos skausmams.

KONSULTACIJOS

Skype konsultacija

Skype konsultacija 

Skype konsultacijos  skirtos tiek mokymuisi nuotoliniu būdu, tiek tiems,  kurie jau treniruojasi pagal Revitonica sistemą – yra įsigiję mokomąją medžiagą  ir nori pasitikrinti savo žinias.

Konsultacijos metu galima  pakartoti išmoktus pratimus bei išmokti papildomų – pagal problemines kliento veido ir kaklo vietas.

Mokymąsi nuotoliniu būdu veda mokymų vadovė Monika Diburienė.

Konsultacijai registruotis el. paštu info@revitonica.lt

Konsultacijos trukmė – 1 valanda

Kaina – 20 Eur

Veido ir kaklo būklės charakteristika

Veido ir kaklo būklės charakteristika

Charakteristika sudaroma užsiregistravus el. paštu info@revitonica.lt pagal kliento atsiųstą fotografiją, užpildytą anketą bei veido testą.

Charakteristikoje aprašomos klientui būdingos konkrečios veido bei kaklo deformacinės problemos, kas leidžia tiksliau ir individualiai parinkti ar sudaryti mokymosi programą.

Kaina – 10 Eur

Reikalavimai pateikiant fotografijas

 1. Pateikiamos 3 aukštos kokybės fotografijos: iš priekio, iš nugaros, iš šono (pageidautina iš abiejų šonų)
 2. Fotografijoje turi matytis galva, kaklas, pečių linija, viršutinė krūtinės/nugaros dalis (plaukai turi būti surišti ir nedengti pečių ar nugaros)
 3. Visos fotografijos turi būti darytos tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje, tokiame pačiame apšvietime.
 4. Nevertinamos fotografijos darytos fotografuojant save, per veidrodį, iš viršaus ar apačios, blogame apšvietime, retušuotos.
Asmeninės programos

Asmeninės programos sudarymas

Asmeninės programos sudarymas + koordinavimas ( skype konsultacija)

Kiekvienas iš mūsų esame individualus ir kiekvieno veido bei kaklo senėjimo tipas yra skirtingas. Kadangi Revitonica yra visa pratimų ir technikų sistema, todėl tam, kad nepasiklysti joje, siūloma individuali programa.

Ją sudaro: veido ir kaklo charakteristika, individualių pratimų kompleksas, atmintinė ( skype konsultacija teikiama pasirinkus paslaugą su koordinavimu)

Programa sudaroma užsiregistravus el. paštu info@revitonica.lt pagal kliento atsiųstą fotografiją ir užpildytą anketą bei veido testą.

Kaina – 20 Eur,

             35 Eur pasirenkant programą su koordinavimu (20+15 Eur)

Reikalavimai pateikiant fotografijas

 1. Pateikiamos 3 aukštos kokybės fotografijos: iš priekio, iš nugaros, iš šono (pageidautina iš abiejų šonų)
 2. Fotografijoje turi matytis galva, kaklas, pečių linija, viršutinė krūtinės/nugaros dalis (plaukai turi būti surišti ir nedengti pečių ar nugaros)
 3. Visos fotografijos turi būti darytos tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje, tokiame pačiame apšvietime.
 4. Nevertinamos fotografijos darytos fotografuojant save, per veidrodį, iš viršaus ar apačios, blogame apšvietime, retušuotos.