Mokslinis pagrindimas

Metodo autorė

 

Natalija Osminina yra Revitonica metodo autorė. Ji viena iš tų retų pasaulyje specialistų, užsiimančių senėjimo problemomis (daugiau nei 20 metų tyrimų) ne iš kosmetologijos, bet iš bioinžinerijos pozicijos. Turėdama labai gilias žinias apie kaulų ir raumenų deformavimą, N. Osminina siūlo dirbti ne su oda, bet su pačia inžinerine konstrukcija, „karkasu“, ant kurio ji yra užtraukta: raumenimis, raumenų prisitvirtinimo prie kaulų vietomis, poodiniu riebalų audiniu, kapiliarų tinklu ir skysčių terpe (limfa, kraujas).

N. Osmininos autorinis metodas Revitonica metodika sukurtas 1994 metais Lietuvoje (teorija ir praktika) ir aprašytas autorės knygose.

 

Metodo aprobacija

Metodas aprobuotas Reabilitacijos ir Kineziterapijos centre „Kinezio“  Rusijoje,  Rostove prie Dono, 2011 m. Aprobacijai vadovavo reabilitacinės medicinos daktaras, chirurgas Viktoras Kravčenko. Tyrimo išvadose teigiama, kad skulptūrinis fitnesas Revitonica yra laikomas universaliu metodu kaklo osteochondrozės profilaktikai, apatinės vaido dalies gravitacinės ptozės  mažinimui, kaklo ir žandikaulio linijos ryškiam atstatymui, riebalų sankaupų žandikaulio srityje panaikinimui. Veido ir kaklo kosmetinis pagerėjimas pastebėtas daugumai aprobacijoje dalyvavusių žmonių.

 

Mokslinis darbas

Peržiūrėti mokslini darbą